İNCENTİVE / TEŞVİK ORGANİZASYONLARI

Artık sıradanlaşmış ve cazibesi kaybolmuş hediyelerle çalışanlarınızı ve bayilerinizi ödüllendirmeyi unutun!

writing .org/”>essay writing services

Onlara vereceğiniz en güzel motivasyon ve hediye kısa sürede olsa çalışmamaktan geçiyor. Yeni coğrafyalar, farklı kültürler ve değişik yerler keşfetmek satışların artmasını istediğiniz dönem öncesi en teşvik edici hamle ve en iyi teşekkür etme yoludur.

Kurumunuzun politika ve yapısına uygun teşvik organizasyonları için yapmanız gereken şey HDTUR ile yollarınızı kesiştirmenizdir.

yurtiçi TEŞVİK ORGANİZASYONLARI

Aynı şehir, aynı bina ve kısıtlı bir salonda defalarca bir araya geliyorsunuz. Biz ise kimi zaman Güney sahillerinde kimi zaman Ege’nin koylarında seçeceğiniz deluxe otellerde çalışanlarınıza ve iş ortaklarınıza unutulmaz organizasyonlar yaratıyoruz.

Çalışan ve bayilerinize onlara verdiğiniz değeri organizasyon daha başlamadan hissettiriyor, özel olduklarını her an hatırlatıyoruz. Havalimanında veya otelde kurumunuz adına karşılamadan, otel içerisindeki tüm hizmet isteklerine kadar, gala ve eğlence programlarından organizasyon sonunda uğurlamaya kadar herşeyi kusursuz planlıyor, geriye satışların artmaması için bir neden bırakmıyoruz.

Talep Et