CONGRESS

Kongre düzenlemeye karar verdiyseniz uzun bir maraton sizi bekliyor! Ama nereden başlayacağınızı bilmiyorsunuz. İşin startını nasıl vereceksiniz? Önce kongre merkezini mi? Yoksa otelinizi mi belirleyeceksiniz? Katılımcılara nasıl ulaşacak, onları nasıl davet edeceksiniz?

Daha onlarcası sizi bekliyor değil mi?

O halde görsel tasarımdan slogana… websitesi tanıtım portalından kayıt işlemlerine… simültane tercümeden gala gecesine kadar her bir detayı aynı anda yönetmeyi HDTUR’a bırakıp, alkışların tadını çıkarmaya başlayın..!

Sempozyumlar

Sabah saatlerinde başlayıp gün sonuna kadar uzayan konuşmalar, her salonda ayrı ayrı konuşmacıların aynı anda yaptıkları sunumlar, fuaye alanında kahvelerini yudumlarken oturumun detaylarını tartışan profesörler…

Kendilerini bilgiye ve bilime adamış katılımcıları ağırlamak sıradan bir organizasyon değildir. Sempozyuma katılan konuşmacı ve dinleyicilerin gün sonundaki yorgunluklarını dindirecek otel odası konforundan, öğle ve akşam yemeklerine kadar herşey kusursuz olmalı diyorsanız herşey sizin… yani HDTUR’un elinde..!

Talep Et