KONSEPT & PRODÜKSİYON

Bir organizasyonu üstlenmek sadece toplantı salonu ve konaklama oteli gibi seçimleri belirlemek değildir. Daha ilk fikir aşamasında başlar tüm heyecan.. Organizasyonun amaç ve hedeflerini yansıtan davet şekilleri, davetli kriterleri, sunum metinleri, yeni konsept uyarlamalar, basılı materyal tasarımları, branding, digital uygulamalar, karşılama ekibi, prodüksiyon gibi tüm detaylar projelendirilir, üzerinde tartışılır ve uygulamaya geçilir.

Bir toplantının ve buluşmanın ötesinde kalıcı izler bırakmayı, organizasyonun sonunda gücünüze güç katmayı hedefliyorsanız.. En doğrusu sihirli bir dokunuş istiyorsanız HDTUR sizinle..

prodüksiyon

Teknolojinin ve yaratıcı sektörlerin gelişimi, etkinlikleri on yıl öncesinden çok farklı noktalara taşıdı. HDTUR ekibi olarak teknolojiyi yakından takip ediyor, hologramlardan video mapping’e kadar farklı alternatif uygulamalarla organizasyonunuzun atmosferini unutulmaz kılıyoruz.

Organizasyonunuzun en değerli CEO’su veya üst yöneticisi farklı bir şehirde, ülkede olabilir.. isterseniz hologram uygulama ile bir anda kendisini sahneye getiriveririz. Konseptinize uygun video mapping ile etkinliği bir anda eğlence ve ışık şovlarına dönüştürebilir, Prodüksiyon ekibimiz ise firmanız için etkileyici senaryo ve hikaye konuları ile markanızı muhteşem bir film sanatınıyla bütünleştirir, odak noktası olmanızı kaçınılmaz kılar.

Talep Et