TATİL VE TUR REZERVASYONLARI

Bir organizasyonu üstlenmek sadece toplantı salonu ve konaklama oteli gibi seçimleri belirlemek değildir. Daha ilk fikir aşamasında başlar tüm heyecan.. Organizasyonun amaç ve hedeflerini yansıtan davet şekilleri, davetli kriterleri, sunum metinleri, yeni konsept uyarlamalar, basılı materyal tasarımları, branding, digital uygulamalar, karşılama ekibi, prodüksiyon gibi tüm detaylar projelendirilir, üzerinde tartışılır ve uygulamaya geçilir.

Bir toplantının ve buluşmanın ötesinde kalıcı izler bırakmayı, organizasyonun sonunda gücünüze güç katmayı hedefliyorsanız.. En doğrusu sihirli bir dokunuş istiyorsanız HDTUR sizinle..

kültür turları

Bazen Güzel atlar diyarı Kapadokya’da balon keyfi.. bazen Karadeniz’in çay bahçelerinde.. bazen de Efes’in antik dokusunda olmaya ne dersiniz?

Türkiye’nin en deneyimli profesyonel rehber kadrosu ve konforlu lux araçlarıyla seçtiğiniz bölgenin en iyi otellerinde ağırlayan, yöresel tatları damaklarınızla buluşturan Kültür turlarımız geçmişe, doğaya ve yaşayan kültür miraslarımıza sahip çıkıyor. Sizde bu mirasa ortak olmak isterseniz HDTUR ile gezmedik yer kalmasın..!

REZERVASYON YAP