KONSEPT & PRODÜKSİYON

Bir organizasyonu üstlenmek sadece toplantı salonu ve konaklama oteli gibi seçimleri belirlemek değildir. Daha ilk fikir aşamasında başlar tüm heyecan.. Organizasyonun amaç ve hedeflerini yansıtan davet şekilleri, davetli kriterleri, sunum metinleri, yeni konsept uyarlamalar, basılı materyal tasarımları, branding, digital uygulamalar, karşılama ekibi, prodüksiyon gibi tüm detaylar projelendirilir, üzerinde tartışılır ve uygulamaya geçilir.

Bir toplantının ve buluşmanın ötesinde kalıcı izler bırakmayı, organizasyonun sonunda gücünüze güç katmayı hedefliyorsanız.. En doğrusu sihirli bir dokunuş istiyorsanız HDTUR sizinle..

konsept

Bir organizasyonun, etkinliğin veya davetin ruhu konseptidir. Katılımcıların ilk duyduğu, okuduğu andan, organizasyondan ayrıldığı ana kadar her detayda hissedecekleri bir konsept belirlemek, sizi diğerlerinden ayırıp unutulmaz kılar.

HDTUR, gerçekleştirdiği tüm organizasyon ve etkinliklerde fark yaratmak istersen! Sloganından vazgeçmeden hep örnek alınan projelere imza attı. Çünkü hepsi benzersiz, hepsi yapılanlardan farklı ve renkliydi. Sektörünüze ve organizasyonunuzun konusuna uyan ve hafızalarda yer edinecek konsept hazırladığımızda işin yarısı bitmiş demektir. Geriye kalansa kurguladığımız konsepti her bir detaya yaratıcı bir şekilde entegre etmektir.

Talep Et