CONGRESS

Kongre düzenlemeye karar verdiyseniz uzun bir maraton sizi bekliyor! Ama nereden başlayacağınızı bilmiyorsunuz. İşin startını nasıl vereceksiniz? Önce kongre merkezini mi? Yoksa otelinizi mi belirleyeceksiniz? Katılımcılara nasıl ulaşacak, onları nasıl davet edeceksiniz?

Daha onlarcası sizi bekliyor değil mi?

O halde görsel tasarımdan slogana… websitesi tanıtım portalından kayıt işlemlerine… simültane tercümeden gala gecesine kadar her bir detayı aynı anda yönetmeyi HDTUR’a bırakıp, alkışların tadını çıkarmaya başlayın..!

Konferans ve Forumlar

Bilim, Sanat, Ekonomi veya iş hayatının odağı olacak konuşmacıları aylar öncesinden belirlediniz ve onaylarını aldınız. Konferansın veya Forumun konusu her ne olursa olsun organizasyonu düzenlerken istisnasız en önemli kriterleri iyi analiz etmek ve belirlemek gerekir. Katılımcıların rahatlıkla ulaşabileceği lokasyon, otel seçimi, ulaşım, davetiyeler, kayıt işlemleri, ikramlar, gala gecesi gibi daha bir çok önemli konuları seçerken yanınızda HDTUR olur ise doğru karar vermenin başarısı sizinle olacaktır.

Talep Et

In reality, he can frequently use this opportunity to reflect about the subject paper revision service and find out if it’d be a great topic.