KONSEPT & PRODÜKSİYON

Bir organizasyonu üstlenmek sadece toplantı salonu ve konaklama oteli gibi seçimleri belirlemek değildir. Daha ilk fikir aşamasında başlar tüm heyecan.. Organizasyonun amaç ve hedeflerini yansıtan davet şekilleri, davetli kriterleri, sunum metinleri, yeni konsept uyarlamalar, basılı materyal tasarımları, branding, digital uygulamalar, karşılama ekibi, prodüksiyon gibi tüm detaylar projelendirilir, üzerinde tartışılır ve uygulamaya geçilir.

Bir toplantının ve buluşmanın ötesinde kalıcı izler bırakmayı, organizasyonun sonunda gücünüze güç katmayı hedefliyorsanız.. En doğrusu sihirli bir dokunuş istiyorsanız HDTUR sizinle..

host/hostes & supervızor

Organizasyon ve etkinlik süresince size ve katılımcılara hizmet veren host ve hosteslerin güler yüzlü, prezantabl olması her zaman için önemlidir. Organizasyon ve etkinliklerin içerik ve amaçlarına yönelik deneyimli ve bilgili olmaları tüm katılımcılara yol gösterici ve pratik olmaları işleri kolaylaştırır. Güler yüzlü bir karşılama, konuşmacı ve yetkililere sahne arkasında verilen destek, katılımcıların organizasyona uyumu en iyi etkileşimdir.

Talep Et