HDTUR HeDiyeCard ile dilerseniz firma çalışanlarına ve yöneticilerine, dilerseniz sevdiklerinize keyifli ve unutulmaz bir tatil armağan edebilirsiniz.

Sevdiklerinize özel hissettirecek tatili hediye edin!

Özel ve şık tasarımıyla sevdiklerinizi mutlu edecek HeDiyeCard’ı 250 TL , 500 TL, 750 TL, 1.000 TL, 2.000 TL …. gibi istediğiniz seçeneklerde siz belirleyin, sevdiklerinize HDTUR’un birbirinden farklı tatil seçeneklerini tercih etmek kalsın.

Şirket Yöneticilerine ve Partner Firmalarınıza unutulmaz bir anı hediye edin!

Dilerseniz şirket çalışanlarınıza, dilerseniz kurumsal firma yöneticilerine miktarına karar vererek doğum günü, bayram ve yılbaşı dönemleri, yada tüm yıl boyunca istedikleri gibi kullanabilecekleri tatil fırsatları için HeDiyeCard ‘ı armağan ederek en iyi motivasyonu ve teşekkürü edebilirsiniz.

Watermark Şık ve Estetik Tasarım

Görünümü ve dizaynı ile prestijli bir hediye olan HeDiyeCard ISO standartları çerçevesinde 86x54mm/0,76mic ölçülerindedir.

Emboss kabartma-ınkjet ve watermark uygulamalı harika görüntüsüyle daha sahip olduğunuz anda sizi ve sevdiklerinizi cezbedeceğinden emin olabilirsiniz..

HeDiyeCard sahibi olmak için ;

Aklınızda olan kişi veya kişiler ve belirleyeceğiniz miktar tamam ise, yapmanız gereken tek şey ister bizlere 0216 340 40 34 numaralı telefondan ulaşmak veya online talep oluşturarak GezCard isteğinizi belirtmenizdir.

Sonrası mı? Tüm işlemler ve HeDiyeCard oluşturmak işin en kolay kısmı!

Meraklı Sorular

 • Kart bize nasıl ulaşır?
  HeDiyeCard sizlere websitemizden online talep ederek veya 0216 340 40 34 numaralı telefonu arayarak nerede olmasını istediğiniz adresi vererek ulaşabilir.
 • Nerelerde kullanabiliriz?
  HeDiyeCard HDTUR’un tüm Yurtiçi, Yurtdışı, Kültür Turları gibi Tatil ve Tur rezervasyonlarında kullanabilir, dilerseniz sadece uçak bileti dahi alabilirsiniz.
 • Kartı rezervasyon için kullanırken hangi kampanya ve ödeme avantajlarından faydalanabilirim?
  HeDiyeCard sahibi olduğunuzda HDTUR’da geçerli tüm kampanya, taksit imkanı ve ödeme avantajlarından tamamiyle faydalanabilirsiniz.
 • Kart limiti yeterli değilse ne yapabiliriz?
  HeDiyeCard limitiniz tercih ettiğiniz tatil veya turun bedeline yeterli değil ise kalan tutarı aynı kampanya ve ödeme koşulları ile dilerseniz nakit, dilerseniz kredi kartınız ile taksitli ödeyebilirsiniz.
 • Kart limitimden daha az harcama yaparsam kalan tutara ne olur?
  HeDiyeCard limitinizi aşmamış olursanız, kalan tutar bir sonraki tatil veya tur rezervasyonlarınızda kullanılmak üzere HeDiyeCard’ınıza yüklenir.
 • Kart alımlarında gönderim adresi farklı, fatura adresi farklı olabilir mi
  HeDiyeCard talep, ödeme ve gönderimlerinizde gönderim adresi farklı, fatura adresi farklı olabilir.
 • Kartı armağan edeceğimiz kişiye çiçek, tebrik mesajı vb. ile gönderebilir misiniz?
  HeDiyeCard’ı sevdiklerinize veya partner firmalarınıza bir demet çiçek ile, tebrik mesajı ile ve daha bir çok farklı gönderim türleri ile gönderebiliriz.