hakkımızda

Bir şeyi sevmek için onu çok sevmelisiniz. Bir şeyi sevmek için ona delicesine inanmalısınız..

EVET! 24 yıl öncesi birşeyi yapmak için çıktığımız Turizm & Organizasyon mesleğini onu çok sevmekle başladık işe. Her ne olursa olsun delicesine inandık ve inanmaya devam ediyoruz. Geçmişden geleceğe dair sizlerle paylaşabileceğimiz yüzlerce şey biriktirdik. Artık birlikte üstleneceğimiz her organizasyon ve etkinliklerde başrolde markanızın olacağı prestijli ve verimli projeler üretiyoruz.

HDTUR; çeyrek asıra yaklaşan sektörel deneyimi ile Nisan 2009 yılında Turizm & Organizasyon faaliyetlerine başlamış, kurumsal seyahat hizmetleri, yurtiçi & yurtdışı tatil, paket tur, toplantı, seminer, davet, etkinlik, eğitim, sosyal etkinlik gibi bir çok organizasyonda farkındalık yaratarak pay sahibi olmuş, teknolojinin ve yeni trendlerin tüm bileşenlerini kullanarak firmaları kendi sektöründe öncü kılan akılcı organizasyonlar gerçekleştirerek yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

HDTUR, kurumsal ve münferit seyahat hizmetleri, uçak/ulaşım, toplantı/seminer programları, tatil ve bireysel seyahatler kopsept ve dizayn uygulamaları gibi tüm taleplerinizde “hedefinize yol” olmaya talip olduğunu bilmenizi isteriz.