KONSEPT & PRODÜKSİYON

Bir organizasyonu üstlenmek sadece toplantı salonu ve konaklama oteli gibi seçimleri belirlemek değildir. Daha ilk fikir aşamasında başlar tüm heyecan.. Organizasyonun amaç ve hedeflerini yansıtan davet şekilleri, davetli kriterleri, sunum metinleri, yeni konsept uyarlamalar, basılı materyal tasarımları, branding, digital uygulamalar, karşılama ekibi, prodüksiyon gibi tüm detaylar projelendirilir, üzerinde tartışılır ve uygulamaya geçilir.

essay writing website

Bir toplantının ve buluşmanın ötesinde kalıcı izler bırakmayı, organizasyonun sonunda gücünüze güç katmayı hedefliyorsanız.. En doğrusu sihirli bir dokunuş istiyorsanız HDTUR sizinle..

dijital  uygulamalar

Artık davetiye, e-mail ve sms ile organizasyon duyurumu ve katılımcı davetlerinden vazgeçelim! Katılımcıların daha ilk gördüğü anda etkileneceği, organizasyona özel QRcode, aplikasyon ve websayfası tasarımlarımızla herkesin orada olmalıyım diyeceği dijital uygulamalar HDTUR teknolojileriyle çok rahat. İsterseniz QRcode aracılığıyla tüm katılımcıların barkod sistemi yapısıyla kayıt detaylarını ve bilgilerini dijital ortama aktarabilir, isterseniz aplikasyon uygulamasıyla organizasyonun tüm akışı ve içeriğini katılımcıların cep telefonuna aktarabilirsiniz. Ya da şık ve güzel bir websitesi tasarımıyla içerik, program, amaç ve hedefleri interaktif platformda katılımcılarla buluşturabilirsiniz.

Talep Et