MEETING / Toplantı & Seminer

İş ortaklarınız, paydaşlarınız veya çalışma arkadaşlarınız ile sizleri bir araya getiriyor, şirketinizin yenilik ve gelişmelerini gerek toplantı-seminer, gerekse basın-yayın yoluyla kamuoyuyla paylaşmanızı sağlıyor, yeni ürün ve hizmetlerinizi tanıtacak etkinlikler planlamanızda yanınızda yer alarak heyecanınıza ortak oluyoruz.

Bayi ve Şube Toplantıları

Ürün ve hizmetlerinizi Türkiye’nin dört bir tarafında tüketicilerle buluşturarak sizi ve markanızı en iyi şekilde temsil eden, başarı ve kazanca odaklanmış vazgeçilmez satış ağınızı ne denli önemsediğinizi, el birliği ile bütün hedeflere ulaşılacağını onlara göstermenin en güzel yolu toplantı organizasyonunuza verdiğiniz önem ve kaliteden geçer.

Farklı bölgelerden bir araya getireceğiniz bayi ve şubelerinizi herşeyi ile memnun etmeli, otele ulaşımlarından başlayarak son ana kadar kusursuz bir toplantı organize etmelisiniz. Otele girişlerinden toplantı içeriklerine kadar, ara zamanlarda karşılaşacakları eğlenceli aktivitelerden gala gecesindeki sürprizlere kadar tüm organizasyon onlara odaklı olmalı ve kendilerini özel hissetmekten başka seçenek vermemelisiniz. İşte bu olacakları sevdiniz ve inandıysanız HDTUR ile başaracaksınız!

Talep Et